Кошик
29 відгуків
Сучасна кліматична технікаПерейти до вибору
Новый климат
+380 (93) 793-88-20

Міні-спліт системи TOSOT Smart Inverter WIFI

До обладнання бізнес-класу належать міні спліт-системи Tosot Smart Inverter WiFi. Кондиціонери 9, 12, 18, 24 класу потужності відрізняються стильним дизайном, а також розширеним функціоналом. Міні спліт-системи Smart Inverter WiFi доступні в топової комплектації, що дозволяє їх впевнено рекомендувати широкому колу споживачів. 

Всі моделі цієї серії підтримують опцію бездротового керування за допомогою смартфона, планшета або іншої техніки. Кондиціонери Tosot Smart Inverter WiFi підходять для систем типу «Розумний будинок». Для заправки техніки підходить екологічно чистий фреон R410A. 

Кондиціонери Tosot Smart Inverter WiFi 09, 12, 18, 24 класу потужності

Серія кондиціонерів Tosot Smart Inverter WiFi представлені моделями 09, 12, 18, 24 класу потужності, в кожній з яких є ефективна система самоочищення. За рахунок цього можна рекомендувати техніку для установки в житлових приміщеннях, в тому числі в дитячих кімнатах. 

Серед інших переваг міні спліт-систем можна назвати:

 
  • роботу двигуна на низьких частотах, за рахунок чого техніка функціонує безшумно, з мінімальною вібрацією;

  • відсутність схильності до утворенню грибка і цвілі;

  • можливість роботи на обігрів при температурі до -10 градусів.

 

Кліматичну техніку можна порекомендувати купити всім, хто шукає кондиціонери не тільки для охолодження, а також для обігріву. Дана серія є оптимальним варіантом для всіх регіонів нашої країни. 

Міні спліт-системи Tosot Smart Inverter WiFi

Незважаючи на високу технічну оснащеність, міні спліт-системи Tosot Smart Inverter WiFi інтуїтивно зрозумілі і прості в управлінні. Інверторний компресор забезпечує мінімальне споживання енергії, що дозволяє користуватися технікою цілодобово, без особливих витрат на оплату рахунків. Ресурси витрачаються в міру необхідності, за рахунок чого досягається значна економія. 

Купити кондиціонери Smart Inverter WiFi

В интернет-магазине можно купить кондиционеры Smart Inverter WiFi с официальной гарантией. Консультанты помогут выбрать подходящего типа модель, учитывая высоту потолков, площадь помещения, количество оконных, дверных проемов и прочие особенности. Выбирайте прогрессивную технику, которая делает жизнь более комфортной. Мини сплит-системы Smart Inverter WiFi есть в наличии, а также доступны под заказ по лучшим ценам. Воспользуйтесь выгодным предложением!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner